אביזרי אינסטלציה – צבע קיר

מהם אביזרי אינסטלציה

אביזרי אינסטלציה הם שלל הציוד והכלים המשמשים את האינסטלטורים לביצוע עבודות אינסטלציה, רובהאביזרים בהם משתמשים האינסטלטורים הם כלים להתקנת צנרות, דבק, חומרי איטום, ברגים, מד לחץ, קפיצים, פקקים, מודדי לחץ מים ועוד הרבה.. אביזרי אינסטלציה לפעמים נדרשים במסגרת עבודות שיפוצים בדירה, לדוגמה בעבודות שיפוצים המתבצעות בחדר האמבטיה או הרחצה כך שצריך בהחלפת מערכת האינסטלציה. ישנם כלים רבים וציוד מגוון שכל אינסטלטור צריך לדעת איך להשתמש בו, חשוב לבחור בבעל מקצוע שמכיר היטב את כל האביזרים ומנוסה בשימוש בהם.

אביזרי אינסטלציה – תו תקן

אינסטלטור המשתמש בחומרים שכאלו הוא אינו איש מקצוע בו תרצו לבחור, שכןעבודותיו הן באיכות נמוכה, עבודות אינסטלציה באיכות נמוכה יכולות לגרום לשלל בעיות לא נעימות ובפגמים לדירה. בכל שימוש באביזרי אינסטלציה חשוב לבחור רק בכלים וחומרים שמחזיקים בתו התקן הישראלי, אביזרים כלו הם אביזרים שעומדים ברמת האיכות הרצויה במדינה. אביזרי אינסטלציה שאינם עומדים בתו התקן הישראלי הינם אמנם זולים הרבה יותר אבל הם לרוב אביזרים שהנם באיכות פחותה ואף פגומים או לקויים.

אביזרי אינסטלציה למטבח

ישנם אביזרי אינסטלציה מגוונים המשמשים אותנו לחלקים שונים בבית, כך למשל ברז הוא דוגמה לאביזר אינסטלציה שנעזר בו במטבח. כמה מן הסוגים של אביזרי אינסטלציה שעוזרים לנו במטבח: •צנרת – צנרת היא אחד מאביזרי אינסטלציה הראשיים, קיימים סוגים שונים של צנרות ויש לשלבם לצרכים של הלקוח ולמקרה. הסוגים המרכזיים של צנרות הם צנרות PEX וצנרות SP. לכל סוג צנרת יש את ההגדרות שלו והשימושים שלו, לכן יש להתאים את הסוג למקרה, לסכום ההשקעה ולצרכים. בכל חנות ישנם גם אביזרי צנרת עיקריים: מופה, בושינג, ניפל, פיטינגים ועוד.. •ברז – בעת בחירת ברז ישנם שלושה אלמנטים מרכזיים, החומרים בהם מורכב הברז, המיקום של הברז ואיך מתפעלים אותו. יש שוני רב בין ברזים העשויים מפלסטיק למשל או בפליז, מיקום הברז הינו בעל חשיבות גבוהה שכן מקרים רבים יש צורך בברז היוצא מהקיר ולא בברז היוצא מהמשטח, דרך תפעול הברז, שכולל ידית הפעלה אחת או שתיים הינה בכל חשיבות ללקוח.