חברות שיפוצים – בניה קלה מחירים

מהן חברות שיפוצים

חברות שיפוצים מציעות מגוון רחב של שירותי שיפוצים, שיפוץ מקלחת, שיפוץ מטבח, פיצול חללים, עיצוב תקרות וכדומה.. היתרון שבחברות שיפוצים ביחס לאנשי מקצוע עצמאיים הינו גם שבמקרה בו צצות תקלות בשיפוץ שהן באחריות איש מקצוע, קבלן עצמאי יכול להתנער מאחריות "ולהיעלם" בזמן שחברה רצינית ומוכרת תמיד תיקח באחריות. חברות שיפוצים אלו הן עסקים המתמחים בביצוע שלל עבודות שיפוצים בבית ובדירה, החל מצביעה של קירות ושינוי רצופת ועד לשיפוץ כולל ויסודי של כל הבית ושינוי מבנהו הפנימי. חברת שיפוצים בדרך כלל מחזיקה בצוותים רבים של בעלי מקצוע שנבחרו בקפידה ועברו הכשרות רבות, כל צוות מתמחה בנושאים שונים, כך יכולות חברות שיפוצים להציע את שירותיהם במגוון עבודות שונות הדורשות התמחויות וידע נרחב ומעמיק. אמנם המחירים של חברות שיפוצים הן לעתים יקרות יותר, עבודותיהן של חברות שיפוצים ברוב המקרים יהיו איכותיות יותר ומקצועיות יותר מאשר שלקבלנים ואנשי מקצוע עצמאיים.

אפשרויות השיפוץ

ישנם אפשרויות מגוונות לבחירת בעל מקצוע לעשות את השיפוץ. אנשי המקצוע העובדים בתחום השיפוצים נקראים קבלני שיפוצים ושיפוצניקים, קבלני שיפוצים אלו הינם אנשי מקצוע שעברו הסמכה בתחום השיפוצים באחד מהגופים שמסמיכים קבלני שיפוצים בישראל, קבלנים אלה הם קבלנים רשומים. בין האופציות בבחירה בחברות שיפוצים, קבלני שיפוצים או שיפוצניקים, ניתן גם לבצע את עבוד השיפוצים בצורה עצמאית. אנשי מקצוע נוספים העוסקים בתחום השיפוצים הם השיפוצניקים, אלו הם אנשי מקצוע שלא עברו הכשרה או הסמכה ספציפית לעיסוק בתחום השיפוצים. במידה ועבודת השיפוצים היא לא מורכבת מדי וכוללת מספר שינויים קטנים, כמו צביעת הקירות של הבית, אפשר לעשות אותה לבד בעזרת מספר מדריכים באינטרנט וחומרים שניתן לרכוש בכל חנות, אך במקרים בהם יש צורך בשיפוץ יסודי וכולל או שעבודת השיפוצים היא מורכבת ודורשת ידע ומיומנות רבה, אי אפשר לבצע אותה לבד.

כמה טיפים לשלב הטרום-שיפוץ:

•רשימה – אחרי התכנון הכינו רשימה מפורטת של כמה מה שאתם רוצים לשנות, לתקן או להוסיף. יש להכין את הרשימה באופן מדויק ביותר וכמה שיותר מפורטת. ברשימה הזו תשתמשו בשביל לקבל הצעות מחיר מותאמות מאנשים מקצוע ולכן חשוב שתהיה מדויקת ככל האפשר, על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת ולחסוך אי הבנות בשלב מאוחר יותר. •תכנון – לפני הכל, חשוב מאוד לתכנן את היקף עבודות השיפוצים ואיך בדיוק אתם רוצים שהדירה תראה. שבו עם מעצב פנים או שאבו השראה מהאינטרנט בנוגע לרעיונות לעיצובי פנים שונים שתרצו ליישם באמצעות השיפוצים. הגיעו מגובשים ברעיון ומטרה בראש. •בחירה מושכלת -אל תבחרו בצורה פזיזה, ההמלצה הינה לקבל לפחות שלוש הצעות מחיר מקבלנים שונים לפניקבלת ההחלטה. ערכו בדיקה מדוקדקת ומחקר באינטרנט על המקצוע או החברה, חוות דעת וביקורות, שביעות רצון מאופן העבודה ואיכות התוצאות.