מחיר קיר גבס – עיצוב בתים

מהו קיר גבס ולמה הוא משמש?

ניתן ליצור קיר גבס לטלוויזיה למשל, עם חלל שאליו אפשר להכניס את הטלוויזיה בכדי ליצור אילוזיה של טלוויזיה בתור הקיר. כך לדוגמה קיר גבס לבן פשוט לפיצול חדר יהיה יקר פחות מאשר קיר גבס מעוצב בצורה ייחודית ומותאם לעיצוב של הבית. הגבס מאפשר לנו לעצב שלל עבודות מיוחדות ומעניינות ונותן לנו את האפשרות ליצור קיר גבס מעל לקיר הרגיל ולסגננו כרצוננו. קיר גבס הוא גם מיצג דקורטיבי שניתן להשתמש בו לא רק להפרדה אלא גם בכדי להוסיף לעיצוב של הבית. בעזרת קיר גבס ניתן לחלק חדר גדול אחד לשני חדרים בצורה קלה, מהירה וזולה. או להפריד את המטבח מהסלון לפי רצון הלקוח. קיר גבס הוא נפוץ ביותר במסגרת עבודות שיפוצים ומשמש לצורך חילוק חללים או הפרדת חדרים. מחיר קיר גבס משתנה לפי סגנון העבודה, היקף ומורכבות העבודה, זמןעבודה ורמת העיצוב של העבודה. קיר גבס הוא עבודת גבס שכיחה בנעשית בעזרת לוחות גבס, קיימים כמה סוגים של לוחות גבס – גבס לבן, גבס ורוד וגבס ירוק, כאשר כל סוג מותאם לאזורים שונים בבית.

סוגי גבס ומחירם בהתאם

מחיר קיר גבס ורוד יהיה יקר יותר מאשר מחיר קיר גבס לבן לדוגמה, השימוש בגבס ורוד מומלץ ושימושי בעיקר במטבחים. מחיר קיר גבס משתנה גם בהתאם לסוג הגבס, גבס לבן הוא הגבס המוכר והידוע שמשמש אותנו במגוון שימושים בחיי היום יום וגם בעבודות השיפוצים. גבס ורוד הוא גבס ייחודי שמעכב בעירה, הוא עמיד יותר לבעירה מאשר גבס לבן אך אינו חסין ממנה לגמרי. גבס ירוק הוא גבס מיוחד שהינו עמיד יותר למים ורטיבות מאשר גבס לבן, הוא לא חסין למרי אך הוא שורד זמן רב יותר בעוד שהגבס לבן יתפורר לאחר זמן קצר מאוד. תהליך הבעירה בגבס ורוד הוא פשוט איטי יותר בזכות תכונותיו. מחיר קיר גבס ירוק לא יהיה זול מאשר מחיר קיר גבס לבן לדוגמה, השימוש בגבס ירוק הוא עדיף וטוב יותר בעיקר בחדרי אמבטיה ורחצה.

מחיר קיר גבס

מחיר קיר גבס הינו בטוול של בין 150 ל 250 שקלים למ"ר כשמדובר בבניית קיר גבס, אם רוצים לפרק קיר גבס המחיר יהיה בין 50 ל100 שקל למ"ר ואם רוצים לבצע חיפוי לקיר גבס המחיר יהיה באזור ה100 עד ל250 שקלים למ"ר.