ספריות גבס – צביעת דירה

עיצוב ספריות גבס

השימוש בגבס הוא גדול מאד אודות לתכונות הייחודיות שלו, מלבדהעובדה שהוא מאוד משתנה וזול לשימוש, גבס הוא מאוד פשוט ליישום, מהיר ונוח, ידידותי לסביבה ואפשרי למחזור, מבודד תרמית ומבודד אקוסטית. הגבס הוא שימושי מאוד לצורך עיצוב וקישוט בכלל צבעו הלבן. את לוחות הגבס חותכים בכדי להתאים לכל סוג של מקרה, בעזרת לוחות הגבס ניתן לבנות ספריות, אזורי אחסון, מדפים, תקרות, קירות ועוד… השימוש בגבס עבור בנייה ועיצוב של ספריות גבס הוא נפוץ מאוד ולרוב מתבצע בשילוב עם חומרים נוספים כגון עץ או זכוכית, כך למשל, ניתן להשתמש בעץ עבור עיצוב ספריות גבס בסגנון עתיק שישתלבו לעיצוב פנים מיושן בבית, ניתן להשתמש בזכוכית לעיצוב דלתות בספריות גבס והשריית מראה מודרני וחדשני. ספריות גבס מתבצעות על ידי עיצוב בגבס והתקנת לוחות גבס, לוחות גבס הינם לוחות קלים ועמידים הבאים בסוגים שונים של גבס בהתאם לצורך, כך לדוגמה לוח גבס ורוד מתאים לספריות בטבחים מאחר והוא מעכב בעירה, לוקח גבס ירוק מתאים לחדרי רחצה מכיוון והוא עמיד יותר לרטיבות מאשרגבס לבן רגיש. עיצוב בגבס נותן אווירה יוקרתית וייחודית בכל מתחם ודירה.

אפשרויות לבניית ספריות גבס

ספריות גבס ניתן לעצב במגוון סגנונות שונים ומגוונים, ניתן לעצב אותן בנישה או בארון גבס לדוגמה, ניתן לעצב ספריות גבס באופן פשוט ואלגנטי, בעיצוב מינימליסטי, בתור ספרייה רגילה עם מדפי גבס פשוטים. ניתן לעצב ספרית גבס בצורה מתוכננת תוך שימוש בשלל יסודות בשביל להעניק לה מראה ייחודי. ספריות גבס הן בעצם מדפים העשויים מגבס, כך שעיצוב מורכב הוא אינו חובה, שכן השימוש בספריות הוא בעיקר פרקטי ופחות דקורטיבי למרות שהן מוסיפות הרבה לעיצוב.

נישות לספריות גבס

בנוסף לדקורטיביות שלהן נישות גבס מאוד שימושיות ופרקטיות בגלל השימוש בגבס ניתן לעצב נישות לספריות גבס בצורות ודרכים רבות, בשלל עיצובים ייחודיים ובזול. נישה היא בסופו של דבר חלק שקוע, במקרים רבים ממוסגר או סוג של נישה בחלק החיצוני של הקיר, גומחה יכולה לשמש כעיצוב בולט היוצא מן הקיר או בתוך קיר גבס. נישות גבס הן תחום נפוץ וטרדני מאוד, ניתן להשתמש בהן הרבה פעמים והן מהוות תוספת מדהימה לכל עיצוב פנים.