עיצוב בגבס – קבלן בניין

עיצוב בגבס

המאפיינים הייחודיים של הגבס, נותנים לו להיות כה שימושי גם פרקטית וגם עיצובית. מהבחינה העיצובית, אפשר להיעזר בגבס לכלל עבודות עיצוב פנים בבית, הגבס נותן לנו לבנות קירות מעוצבים באופן מיוחד, תקרות דקורטיביות עם תאורה נסתרת ומערכות קוליות, הסתרת פגמים וכבלים של חשמל בכדי לא לפגוע במראה החדר, בניית מדפים וארונות קיר, עיצוב רהיטים בצורה ייחודית ועוד המון שימושים של עיצוב בגבס. מהבחינה המעשית הגבס הוא חומר שאינו יקר, קל ונוח לשימוש, ידידותי לסביבה, מבודד חום ומבודד אקוסטית. עיצוב בגבס הוא תחום נפוץ ונרחב מאוד, זאת מאחר שמעבר לשימושים הפרקטיים של הגבס, הוא מהווה חומר מעולה לשלל עיצובים ואפשרויות אומנותיות לבית. כל אלו הופכים אותו ליעיל ושימושי ביותר לבניית קירות ותקרות, תקרות אקוסטיות לבידוד רעשים ותקרות לבידוד תרמי בכדי לחסוך בחשמל בחורף, ניתן להשתמש בגבס גם בכדי ליצור מקומות אחסון פרקטיים או עבור הנמכת תקרות.

עיצוב בגבס – תקרות וקירות

ניתן לבנות באמצעות עיצוב בגבס קירות שלא משמשים רק לצורך הפרדה או חלוקה של חללים אלא גם לצרכים דקורטיביים, כמו קיר לטלוויזיה. ניתן להשתמש בתקרות גבס עבור הנמכת תקרה קיימת והסתרת מערכות מיזוג, תעלות מיזוג, כבלים וחוטי חשמל למיניהם בכדי לשמר את המראה הנקי והאסתטי של החלל. עיצוב בגבס נותן לנו לעצב תקרות וקירות מיוחדים וייחודיים. בעזרת עיצוב בגבס ניתן לעצב תקרות שלא רק מבודדות מבחינה אקוסטית וחוסכות בחשמל בזכות הבידוד התרמי שלהן, אלא גם תקרות מיוחדות, עם תאורה נסתרת, מערכות שמע או שימוש בזכוכית ועץ למראה מעניין וייחודי.

עבודות עיצוב מיוחדות בגבס

בעיצוב בגבס ניתן להשתמש בכדי ליצור שלל עבודות גבס מיוחדות מאוד, האם מתישהו רציתם מזנון ייחודי שאין לאדם אחר? קיר מעוצב עם חלל לטלוויזיה ופיצ’רים מגניבים? או רהיט מיוחד שברצונכם לעצב לפי הטעם שלכם? עיצוב בגבס הופך את זה לאפשרי! בזכות העלות הזולה, הקלות והמהירות שבעבודות גבס, ניתן לבצע שלל עבודות שונות ולעצב שלל אובייקטים שונים תוך שימוש בגבס. עיצוב בגבס הוא תחום שהולך וגדל עם השנים ורק ימשיך לגדול ולהתפתח.