עיצוב הבית – עיצוב הבית בעזרת עיצוב פנים ושיפוצים

עיצוב הבית בעזרת שיפוצים

השיפוצים הם חלק בלתי נפרד וחשוב מאוד מעיצוב הבית, השיפוצים הם שלב היישום העיקרי של עיצוב הבית. בשיפוצים בעצם מתבצע שיפוץ, שדרוג ושיפור הדירה, הסרה של דברים קיימים והוספה של דברים חדשים בהתאם לרצון הלקוח. השיפוצים מקימים לתחייה את תוכנית העיצוב, כמובן שהם לא הגורם היחיד שמשפיע ותורם לעיצוב הבית. דברים כמו הריהוט, האקססוריז, עיצוב הפנים ועוד דברים רבים משפיעים בצורה נחרבת גם כן, אך ללא עבודות שיפוצים לא נין היה ליישם את רוב עבודות עיצוב הפנים. במקרים רבים יש צורך בהסרה של קירות והוספה של קירות, הזזת נקודות חשמל, שינוי הריצוף, שינוי מטבח כך שיתאים לעיצוב ודברים דומים.
בשביל כל אלו יש צורך באיש מקצוע מנוסה ומקצועי בשביל שתתבצע עבודה איכותית ומדויקת. אנשי המקצוע שמתעסקים בשיפוצים נקראים קבלני שיפוצים או שיפוצניקים. ההבדל היחיד בין השניים הוא הסמכה, שיפוצניקים אלו הם אנשי מקצוע המתעסקים בעבודות שיפוצים ללא הסמכה ורק על סמך ניסיון, בעוד שקבלני שיפוצים הם קבלני רשומים ומורשים אשר עבור המסכה מיוחדת באחד מהמוסדות בישראל וכעת מוסמכים לעבודות שיפוצים. אין העדפה כלשהי מאחר והאם הקבלן הוא רשום או לא אינו מהווה פקטור על מקצועיותו, איכות העבודות שלו והגינותו, בחרו איש מקצוע על פי המלצות וביקורות של קרובים ומחקר מעמיק באינטרנט.

עיצוב הבית בעזרת עיצוב פנים

עיצוב פנים הוא מיפוי עיצוב הבית הנעשה על ידי מעצב פנים תוך התאמת סגנון מסוים לריהוט של הדירה, צבעים, אקססוריז ייחודיים, צורת הדירה ועוד אלמנטים רבים. לעיצוב פנים חלק בלתי נפרד בעיצוב הבית, ישנם אלמנטים רבים בעיצוב פנים שיכולים להפוך את עיצוב הבית ממשעמם וסטנדרטי לייחודי ומעניין. כדאי מאוד להיפגש עם מעצב פנים או אדריכל בכדי להכין את עיצוב הפנים הרצוי לפני עבודת השיפוצים והפנייה לקבלנים, או לחפש השראה במקומות אחרים בצורה עצמאית. ניתן לשאוב השראה מאתרי אינטרנט עיצוביים המתעסקים בעיצוב פנים, מגזינים, טלוויזיה ועוד.. שימו לב שככל שהשינוי שאתם רוצים לבצע הוא גדול יותר כך המחיר של השיפוצים הוא גבוה יותר.