עבודות גבס

יש לא מעט סיבות בגינן יכול לעלות הצורך בעבודות גבס ובין היתר: בניית קירות פנים, בניה או הנמכה של תקרות, יצירת נישות, חיפוי קירות ולצורך יצירת מגוון רחב של אלמנטים מעוצבים כמו: קרניזים, נישות, כוורות, מדפים ועוד..

בכדי ליהנות מהיתרונות הרבים של עבודות גבס בשיפוץ שלכם, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בתבונה את אנשי המקצוע ולבסס את הבחירה על פרמטרים כמו: תחומי התמחות, ניסיון, המלצות וכמובן, עיון מקיף בתיק העבודות – אשר אמור לכלול דוגמאות לעבודות גבס אשר בוצעו על ידי אותם אנשי מקצוע.

היתרונות של עבודות גבס
רשימת היתרונות של עבודות גבס היא ארוכה, כאשר בין היתרונות המרכזיים:

  • מהירות – עבודות גבס מתבצעות בצורה מהירה – בעיקר במידה ומשווים את עבודות אלו לעבודות עם בטון ובלוקים.

  • עלות – מכיוון שעבודות הגבס הינן קלות ומהירות יותר לביצוע, גם המחיר שלהן זול יותר – זאת כמובן, בהשוואה לחלופות.

  • גמישות – הגבס נחשב כחומר גלם שקל ונוח לעבוד אתו ולכן, ניתן ליהנות ממגוון רחב של עיצובים מיוחדים ומרשימים – הגבס מהווה גם חומר גלם שקל לצבוע אותו, כך שניתן ליהנות מאלמנטים צבעוניים.

  • ניתנות לשינוי – עבודות גבס נחשבות לקלות לפירוק ולכן, במידה וברבות השנים יעלה הרצון לשנות אותן או לפרק אותן, ניתן יהיה להשיג את המטרה בצורה קלה.

  • משקל קל – הגבס נחשב כחומר גלם קל משקל ולכן, קל לשנע אותו ממקום למקום – מה שיבוא לידי ביטוי במחירו האטרקטיבי בהשוואה לחומרי גלם אחרים.  

  • יכולות בידוד – הגבס נחשב לחומר בעל יכולות בידוד טובות, הן בכל מה שנוגע לבידוד אקוסטי והן בכל מה שנוגע לבידוד טרמי.

  • ידידותי לסביבה – הגבס נחשב כחומר גלם ידידותי לסביבה – ובכל מקרה, עבודות גבס פחות פוגעות בסביבה, בהשוואה לעבודה עם חומרי גלם אחרים.

  • רמת גימור – במידה ובוחרים את אנשי המקצוע בתבונה או אפילו קבלן שיפוצים, עבודות גבס יתאפיינו גם ברמת גימור גבוהה במיוחד.

היתרונות הרבים של עבודות גבס, הפכו אותן לפופולאריות במיוחד בעולם עיצוב הפנים וכיום, ניתן להיתקל בהן בבתים רבים.

עבודות גבס – המחירים
אחד השיקולים אם לבחור בעבודות גבס, טמון בשאלת העלויות ולכן, בטרם מקבלים החלטה בנושא, חשוב להכיר את טווח המחירים של עבודות גבס, לכן, אם אתם מעוניינים בהנמכת תקרה, המחיר ואתו תצטרכו לשלם ינוע בין 200 ל-300 ₪ למ"ר. חיפוי קיר בגבס יעלה לכם בין 100 ל-250 למ"ר. נישה מגבס תעלה לכם בין 1500 ₪ לכ-3000 ₪, תלוי כמובן, ברמת המורכבות שלה ובסגנון העיצובי שלה. מדף מגבס יעלה בין 250 ₪ ל-400 ₪.

כאמור, כפי שניתן להבין, טווח המחירים של עבודות גבס הינו רחב ותלוי במגוון רחב של פרמטרים כגון: מורכבות העבודה, רמת העיצוב והגימור ושיקולים שונים של איש מקצוע – לכן, ההמלצה היא בכל מקרה, לבצע סקר מחירים בנושא שיפוץ הנכס שלכם, לפני שמקבלים את ההחלטות הרלוונטיות בנושא.

רוצים להתחיל שיפוץ?

לקבלת הצעת מחיר השאירו את הפרטים שלכם פה ואנו נחזור אליכם